Wyniki Konkursu! " Pokaż nam swoje pudełko, a powiemy Ci kim jesteś!"

2020-03-12
Wyniki Konkursu! " Pokaż nam swoje pudełko, a powiemy Ci kim jesteś!"Jesteś przygotowany do nowego sezonu? Brakuje Ci jeszcze, niektórych przynęt i akcesoriów? Nie skompletowałeś jeszcze przynęt spinningowych i castingowych na nowy sezon? Nie ma czasu do stracenia!

Jest to też dobry czas na ogłoszenie wyników konkursu! Spisaliście się świetnie. Czas nagrodzić najlepszych!

Przypomnimy, że nagrodami w konkursie jest sprzęt firm Fox Rage, Salmo, Hunter, Mepps i Dorado. 

Dziękujemy bardzo każdemu wędkarzowi, za udział w konkursie! Nasz zespół, w którego skład wchodzą: Kamila, Przemek, Michał, Hubert, drugi Michał i Damian, nie miał łatwego zadania z wyborem zwycięskiej "piątki". Poziom zgłoszonych w konkursie wędkarskich fotek, był bardzo wysoki!

W ramach naszego konkursu wysłaliście do nas prawie 200
zdjęć! Wszyscy uczestnicy zabawy zaimponowali nam swoją wędkarską kreatywnością i pomysłowością, dzięki której dowiedzieliśmy się, że wędkarstwo jest dla Was prawdziwą pasją!

Zaczynając od końca, oto kogo postanowiliśmy nagrodzić:
   
Miejsce 5
woblery Dorado, to doskonałe przynęty na klenia, jazia czy pstrąga, która wpadną do pudełek Adama Jaśkiewicza. Na nagrodzonym przez nas wędkarskim zdjęciu można zauważyć, że Adam zna się na rzeczy i zbroi się w najlepsze przynęty. Zaprezentował to bardzo ciekawie i my to zamierzamy nagrodzić "wobkami", których tutaj akurat brakuje na zdjęciu :) Gratulujemy! 

(przynęty Dorado, jak i inne na klenia i jazia, które mamy w swojej ofercie, znajdziesz klikając w nagrodzone zdjęcie)




   
Miejsce 4 - 
zestaw kultowych obrotówek Mepps, które są niezwykle skutecznymi przynętami na pstrąga (ale nie tylko, bo praktycznie na każdego rzecznego i jeziorowego drapieżnika) trafiają do Kajetana Kacpra!

Wspomniane wyżej wirówki będą idealne na start przygody z wędkarstwem! Wielu wędkarzy wspomina je, jaki swoją pierwszą przynętę. Niektórzy uważają wręcz, że nie ma skuteczniejszej obrotówki na ryby niż Mepps. Szczególnie wiosną, są one niezwykle łowną przynętą m.in. na białoryb, a w szczególności na grube wzdręgi.  

(przynęty pstrągowe, które mamy w swojej ofercie, znajdziesz klikając w nagrodzone zdjęcie)





Miejsce 3 - 
 nagrodą za najniższe, ale i tak niezwykle prestiżowe miejsce na naszym konkursowym pudle, są bardzo skuteczne przynęty na bolenia tj. woblery Hunter, które trafią do Michała Duszczyka! 

Po przesłanym nam zdjęciu widać, że Michał jest łowcą uniwersalnym (jak nagroda, którą otrzyma, bo przecież przynęty Andrzeja Lipińskiego, to doskonała przynęta na praktycznie wszystkie gatunki ryb). Michał w ciekawy sposób zaprezentował swój arsenał, za co dostaje od nas nagrodę! Pozostaje pogratulować fajnej aranżacji, w którą wkomponował nazwę naszego sklepu! Super i dzięki! :) 

(przynęty na duże rapy, w tym woblery Hunter, które mamy w swojej ofercie, znajdziesz klikając w nagrodzone zdjęcie)






Miejsce 2 - 
nagrodą za drugie miejsce w fotograficznym wędkarskim konkursie Red Pike, są woblery Salmo, które wielu wędkarzy uważa super łowne przynęty m.in. na jazie i wiele innych gatunków występujących w Polsce ryb!

W pracy tej zachwyciła nas prostota połączona z kreatywnością oraz dbałość o różnorodne szczegóły. Autorem nagrodzonej fotografii jest
Paweł Mieczaniec! 

Pawle, jeżeli błyszczysz oryginalnością tak samo nad wodą jak tutaj, to jesteśmy pewni, że ryby nie mają z Tobą łatwego życia ;) Super to wymyśliłeś!
Gratulujemy!

(przynęty na jazie, w tym woblery Salmo, które kupisz w Red Pike, znajdziesz klikając w nagrodzone zdjęcie)


 
   
Miejsce 1 - 
właścicielem torby Fox Rage wraz z pudełkami będzie prawdziwy pasjonat wędkarstwa! Nasz zwycięzca za pomocą bardzo prostego zdjęcia wywołał w nas nostalgie oraz przywołał masę wspomnień z początków naszej przygody z wędkarstwem.  

Nagroda główna trafi do Gawła Stefanowicza! Takie przynęty na szczupaka (wahadłówki kupisz również w naszym sklepie) powinny być przechowywane w odpowiedni sposób!

Wierzymy, że torba będzie Ci właściwie służyć, a Twoje blachy napiszą jeszcze wiele pięknych, wędkarskich historii!
Dziękujemy i gratulujemy!

(przynęty na szczupaka, w tym wahadłówki, które kupisz w Red Pike, znajdziesz klikając w nagrodzone zdjęcie)