Grube Branie Września - Nagrody Shimano

2021-10-11
Grube Branie Września - Nagrody Shimano

Sandacze, szczupaki i okonie... Ilość Waszych zgłoszeń, nie po raz pierwszy nas zaskoczyła, oczywiście niezmiennie pozytywnie. Instynkt łowcy podpowiada, że najlepsze dopiero przed nami. Najwyższy czas na wytoczenie ciężkiej artylerii!

Widać, że nie jesteście z tych, co z pierwszym jesiennym chłodem chowają wędki do piwnicy. Jakże niepowetowany byłby to błąd w obliczu faktu, iż drapieżniki wraz z pierwszymi, nocnymi i porannymi spadkami temperatury dostają sygnał, że czas napychać kałduny tłustym mięskiem przed niechybnie nadciągającą zimą.

Przypominamy, że w naszym konkursie, udział może wziąć każdy, przesyłając do nas zdjęcie z rybą, niekoniecznie nawet medalową. Liczy się by być nad wodą często i łowić dużo. Zdjęcie, buzi i do wody, a w domu: cyk, fotka na Grube Branie. Jeżeli wrzesień okazał się dla Ciebie łaskawy to październik musi być jeszcze lepszy. Pamiętajcie, że nagrody czekają, a konkurencja nie śpi.

Ten miesiąc był wyjątkowy nie tylko pod kątem ilości zgłoszonych ryb ale także nagród o jakie walczyli uczestnicy. We wrześniu do naszego konkursu dołączyła marka Shimano, wrzucając do puli nagród dodatkowe karty podarunkowe na sprzęt wędkarski.

 

 

O co dokładnie walczyli uczestnicy?

W tym miesiącu pula nagród dobiła aż do 1500 zł. Dlaczego? Bo we wrześniu rozdaliśmy nie jak do tej pory 3, ale aż 6 kart podarunkowych na zakupy w naszym sklepie.

NAGRODY SHIMANO

Jak wspomnieliśmy we wrześniu pula nagród zwiększyła się o dodatkowe karty podarunkowe na zakup sprzętu Shimano w naszym sklepie. Jakie to więc będą nagrody?

1. miejsce - karta o wartości 300 zł na zakup sprzętu Shimano oraz członkostwo Gold w Klubie Red Pike

2. miejsce - karta o wartości 200 zł na zakup sprzętu Shimano oraz członkostwo Gold w Klubie Red Pike

3. miejsce - karta o wartosci 100 zł na zakup sprzętu Shimano oraz członkostwo Gold w Klubie Red Pike

NAGRODY RED PIKE

Jeśli chodzi o nagrody od Red Pike, to jak co miesiąc, rozdajemy nagrody miesiąca, którymi są: 

  • karty podarunkowe na zakupy w Red Pike o wartości: 300 zł za pierwsze, 200 zł za drugie i 100 zł za trzecie miejsce;
  • skarpetki i koszulki Red Pike, które rozdamy jako nagrody dodatkowe w ramach "Nagrody Publiczności" i "Nagrody za Aktywność"
  • członkostwo Gold w Klubie Red Pike dla wszystkich zwycięzców naszej zabawy

Jeśli nie wiesz na czym polega KLUB RED PIKE i chcesz poznać profity i przywileje uczestnika naszego programu lojalnościowego, kliknij TUTAJ, lub w poniższy banner.

Program Lojalnościowy Red Pike Klub

Pamiętajcie, że każde zgłoszone zdjęcie (nie tylko te nagradzane w edycji miesięcznej) bierze udział w podsumowaniu rocznym Grubego Brania, a tym samym walczy o nagrody, którymi są:

PIERWSZE MIEJSCE - Karta podarunkowa na zakupy w Red Pike o wartości 1000 złotych

DRUGIE MIEJSCE - Karta podarunkowa o wartości 500 złotych

TRZECIE MIEJSCE - Karta podarunkowa o wartości 300 złotych

A także pakiety gadżetów Red Pike w postaci m.in. koszulki i czapeczki Red Pike o wartości 150 zł każdy

Roczna pula nagród w konkursie Grube Branie to aż 16.000 zł! 

 Red Pike Kontakt

PODSUMOWANIE GRUBE BRANIE WRZESIEŃ

Wrzesień ewidentnie otworzył sezon naprawdę Grubych Brań. Uczestnicy zgłosili wiele pięknych okazów które możecie obejrzeć w naszej wrześniowej galerii -> TUTAJ. Jak wygląda ranking wrześniowy Grubego Brania?

Szczupak - 53 sztuk

Okoń - 50 sztuk

Sandacz - 26 sztuk

Kleń - 13 sztuk

Boleń - 9 sztuk

Karp - 6 sztuk

Sum - 5 sztuk

Pstrąg - 3 sztuk

Amur - 3 sztuk

Leszcz - 2 sztuki

Lipień - 2 sztuki

Jaź - 2 sztuki

Troć - 1 sztuka

Losoś - 1 sztuka

Brzana - 1 sztuka

 

Najskuteczniejsze przynęty września

Czy ciekawi Was jakie przynęty okazały się we wrześniu najskuteczniejsze? Gumowe wabiki ze stajni Westin oraz Savage Gear szły "łeb w łeb" z rodzimymi blachami Polsping. No cóż, w końcu błystki przeżywają swój renesans.

Niegdyś, na "przebłyszczonych" łowiskach, gumy potrafiły otworzyć każdą wodę, a być może blacha będzie kilerem na wodach "przegumionych"? Może to być istotna wskazówka na resztę jesieni. I pamiętajcie – jesienią nie ma zbyt dużych przynęt.

 

SAVAGE GEAR

Miejsce na podium, już chyba na stałe zagrzał Savage Gear, z niezastąpionym Cannibal'em na czele. Ta przynęta będzie legendą... bo łowi niemal wszystko i niemal zawsze.

ZOBACZ WSZYSTKIE PRODUKTY SAVAGE GEAR

WESTIN

Westin ze swoim Shad Teez'em to także "must have", każdego wytrawnego łowcy drapieżników. Niezmiennie otwiera najtrudniejsze wody. Spróbujesz raz i nigdy już nie dopuścisz do sytuacji by zabrakło go w Twoim arsenale.

ZOBACZ WSZYSTKIE PRODUKTY WESTIN

POLSPING

Nieważne czy pasiasty, zębaty czy mętnooki. Żaden drapieżca nie oprze się klasykowi wśród klasyków. Tam gdzie nie zadziałała żadna guma, blacha potrafi zdziałać cuda. Pamiętajcie, że Polsping to też koguty i gumy. Ale wracając do blach. Nieważne czy ciężkie "wahadło" czy subtelna "wirówka". Jak błystka to tylko -> Polsping.

ZOBACZ WSZYSTKIE PRODUKTY POLSPING

Nagrody specjalne ufundowane przez markę Shimano

Partnerem wrześniowego Grubego Brania zostało Shimano, dorzucając do puli nagród karty podarunkowe na zakup sprzętu i akcesoriów wędkarskich. Kto wylądował na podium i otrzymał cenne nagrody?

Narada trwała bardzo długo. Zgłoszenia były naprawdę "grube", natomiast nagród mamy "tylko" 6, dlatego przechodząc do meritum.

3. Miejsce - NAGRODA SHIMANO

Kartę podarunkową o wartości 100 zł na zakup sprzętu wędkarskiego marki Shimano oraz członkostwo Gold w Klubie Red Pike otrzymuje janusz. Piękny sandacz zdobył nasze uznanie. Gratulujemy!

2. Miejsce - Nagroda Shimano

Kartę podarunkową o wartości 200 zł na zakup sprzętu wędkarskiego marki Shimano oraz członkostwo Gold w Klubie Red Pike otrzymuje lukasz-15.

Warto dodać, że Łukasz zgłosił więcej niż jedno "Grube Branie", bo we wrześniowej galerii pojawił się jeszcze jeden "sumik", a także ładne sandacze! Jest więc czego zazdrościć i gratulować! 

1. Miejsce - Nagroda Shimano

Nagrodę w postaci karty podarunkowej o wartości 300 zł na zakup sprzętu Shimano, członkostwo Gold w Klubie Red Pike a tym samym pierwsze miejsce na podium otrzymuje jakub-6.

Warto dodać, że Jakub zgłosił do naszej zabawy jeszcze jednego pięknego szczupaka. Gratulujemy!

NAGRODY RED PIKE

Przypomnijmy, że oprócz kart podarunkowych na zakupy w naszym sklepie co miesiąc rozdajemy upominki tj. gadżety Red Pike oraz członkostwo w naszym klubie. 

W tym miesiącu za aktywność postanowiliśmy nagrodzić 2 wędkarzy. Oto oni.

AKTYWNOŚĆ WĘDKARSKA - NAGRODA 1

Pierwsza nagroda za aktywność wędkarską, czyli gadżety wędkarskie oraz członkostwo Gold w Klubie Red Pike leci do Piotr-5. Gratulujemy! Piotr jest stałym uczestnikiem naszej zabawy. Co miesiąc zgłasza mnóstwo pięknych szczupaków. W sumie, to moglibyśmy przyznawać mu nagrodę co miesiąc. Nie chcąc jednak faworyzować jedynie Piotra, postanowiliśmy dać szansę też innym.

Piotrze, bardzo doceniamy Twoje zaangażowanie w zabawę. Wybacz więc, że mimo przepięknych szczupaków we wrześniu otrzymujesz od nas jedynie "symboliczne wyróżnienie". Mamy nadzieję, że nie zniechęci Cię to do zgłaszania kolejnych okazów, których.. Bardzo Ci zazdrościmy :) 

AKTYWNOŚĆ WĘDKARSKA - NAGRODA 2

Jak wspomnieliśmy w tym miesiącu postanowiliśmy nagrodzić za aktywność jeszcze jednego wędkarza. Drugi pakiet gadżetów i członkostwo Gold w Klubie Red Pike i tym samym drugą nagrodę dla najbardziej aktywnego wędkarza otrzymuje we wrześniu S-L.

Warto dodać, że S-L zgłosił we wrześniu kilka pięknych ryb. Widzimy, że wędkarstwo to Twoja prawdziwa pasja. Dlatego przyjmij od nas pakiet naszych gadżetów. Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach. I gratulujemy wyróżnienia we wrześniu. 

Nagroda Publiczności

Czy pamiętacie, że co miesiąc przyznajemy również nagrodę publiczności? Otrzymuje ją ten z wędkarzy, który otrzyma najwięcej polubień zdjęcia. W tym miesiącu imponującym wynikiem bo aż 533 głosów nagrodę tą zdobywa Adam-4 swoim zdjęciem ze szczupakiem. Gratulujemy!

Do Adama poleci zestaw gadżetów wędkarskich oraz członkostwo Gold w Klubie Red Pike.

NAGRODY RED PIKE - MIEJSCA NA "PUDLE"

Nadszedł czas na zdobywców nagród, którzy zostali wyróżnieni przez nas, a więc przez SKLEP WĘDKARSKI RED PIKE. Przypomnijmy, że uczestnicy naszej zabawy, którzy znaleźli się w pierwszej trójce wygranych, otrzymają karty podarunkowe na zakupy w Red Pike o wartości 300, 200 i 100 zł

3. Miejsce - NAGRODA RED PIKE

Kartę podarunkową o wartości 100 zł oraz członkostwo Gold w Klubie Red Pike otrzymuje albert. Warto dodać, że albert zgłosił wiele zdjęć szczupaków i okoni. Podziwiamy Twój wędkarski zapał i dlatego przyjmij od nas kartę podarunkową na zakupy w naszym sklepie. Gratulujemy!

2. Miejsce - NAGRODA RED PIKE

Tego Pana chyba kojarzycie z social mediów. Ryby, które łowi (ich wielkość i ilość), sprawia, że czujemy się jak "Małe Jasie w kapiście", którzy o wędkowaniu niewiele wiedzą. pawelzet, "wkurzasz" nas tymi rybami okrutnie :) Dlatego przyjmij od nas jedynie "drugie" miejsce na podium wrześniowej edycji Grubego Brania.

A przypomnijmy, że otrzymujesz od nas kartę podarunkową o wartości 200 zł oraz członkostwo Gold w Klubie Red Pike. Gratulujemy!

1. Miejsce - NAGRODA RED PIKE

Po bardzo, ale to bardzo długich dywagacjach, kłótniach (prawie rękoczynach), a także dwóch nieprzespanych nocach, pierwsze miejsce we wrześniowej edycji Grubego Brania trafia do rafal-7, który tym samym otrzymuje od nas kartę podarunkową o wartości 300zł na zakupy w Red Pike oraz członkostwo Gold w Klubie Red Pike.

Pawle, Twój szczupak jest powalający. Piękne zdjęcie! Super ryba! Gratulujemy!

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy wygranej! Ci, a tym którym w tym miesiącu się nie udało życzymy powodzenia w edycji październikowej. Przypomnijmy, że ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo, więc sprawdzajcie swoje skrzynki.

Przypomnijmy, że w edycji październikowej, partnerem naszej zabawy została marka Savage Gear dorzucając do październikowej puli nagród: Wędkę SG4, futerał na wędkę oraz wędkarski pokrowiec Savage Gear do samochodu.

Jeśli chciałbyś dodać swoje zdjęcie ze zdobyczą złowioną w październiku, to możesz to zrobić -> TUTAJ

Połamania Kija i samych Grubych Brań:) 

Zespół Red Pike

tel: + 48 739 201 201 (PN / PT 8.00 - 18.00)

e-mail: pomoc@redpike.pl

messenger: KLIKNIJ

 

Pokaż więcej wpisów z Październik 2021

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Informacje o przechowywaniu danych zgodnie z RODO znajdziesz w naszej polityce prywatności
Zamknij
pixel