Czwarty Konkurs Urodzinowy - Jaka jest Twoja ulubiona przynęta?

2020-03-26
Czwarty Konkurs Urodzinowy - Jaka jest Twoja ulubiona  przynęta?CZWARTY KONKURS RED PIKE!

     Weekend witamy czwartym konkursem! Kolejne wartościowe nagrody czekają na Ciebie! A zaczniemy od tego, że często otrzymujemy zdjęcia zdobyczy naszych klientów. To są najczęściej super ryby. W Red Pike jesteśmy pod wrażeniem tego, jak łowicie! Cieszy nas, jeśli osiągniecie duży wędkarski sukces. Jesteśmy po to, aby razem z Wami dzielić te piękne, wędkarskie chwile. Staramy się dbać o to, aby spotykały one Was jak najczęściej! 

Natomiast rzadko dostajemy informację o tym, na co dana ryba wzięła? I w tym konkursie własnie o to Ciebie zapytamy. Gdybyś miał wziąć ze sobą na ryby tylko jedną przynętę, to jaka by ona była? 


Chyba każdy spinningista ma ten sam ból głowy przed wyprawą na ryby. Co należy spakować do pudełka na kolejny wyjazd? Wybór przecież nie jest prosty! Statystyczny wędkarz bierze ze sobą na ryby zdecydowanie zbyt wiele przynęt. Najczęściej okazuje się, że i tak nawet połowa z nich nie miała kontaktu z wodą. Taki urok wędkarstwa. A wędkarstwo to też przecież zbieractwo :)Zanim weźmiesz udział w konkursie przeczytaj opis ulubionej przynęty naszego najmłodszego członka redpajkowego zespołu tj. Huberta. Niech będzie to dla Ciebie pewną inspiracją. 
 
     " Moje pudełko jest często przepełnione przez przynęty na klenia. Uwielbiam łowić te ryby! Jednak nie ważne ile miałbym wabików spakowanych ze sobą, zawsze znajdzie się tam miejsce dla pewnego smużaka...
     Ulubioną przynętą dla mnie jest Bromba od Huntera. Wiele zawdzięczam tej przynęcie. W okresie letnim, ten wabik dał mi wiele pięknych ryb. Nigdy nie zapomnę nocnego holu trwającego ładnych kilka minut z głównego nurtu Odry. Nie wiedziałem, co tak naprawdę holuje... Okazało się, że na bardzo delikatny zestaw złowiłem fajnego bolenia w okolicach 70cm. 
     Dziesiątki kleni, kilka fajnych boleni czy nawet duże okonie powyżej 30cm! Te wszystkie wspominane ryby utwierdzają mnie w przekonaniu, że to moja ulubiona przynęta i jestem pewny, że złowię na nią jeszcze wiele okazów!"


Czas na Ciebie!

Pokaż nam swoje "killery"! Pochwal się na co łowisz piękne ryby! Zadanie nie jest trudne. Poradzisz sobie z nim bez problemu!

1. Pod postem konkursowym na Facebooku napisz w komentarzu jaka przynęta jest Twoją ulubioną oraz dlaczego? Złowiłeś na nią piękną rybę? Łowisz na nią często? Podoba Ci się jej wykonanie?
Pochwal się! 
2. Koniecznie zamieść zdjęcie swojej przynęty. Pokaż ją nam i innym. Może ona też jest "zaprawiona w walkach" jak Bromba ze zdjęcia? 
3. Jeśli masz ochotę "polajkuj" post konkursowy oraz nasz profil na Facebooku (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś). Zapraszamy również do obserwowania naszego Instagrama

Na wzadanie masz czas do niedzieli 29 marca do godziny 23:59 dnia 29 marca. Prace wysłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę!

Subiektywnie wybierzemy najlepsze pięć najlepszych, które będziemy oceniać przede wszystkim pod kątem kreatywności oraz siły Waszych argumentów (nie odwrotnie ;) ) dlaczego akurat Wasza przynęta jest najlepsza!

Przewidzieliśmy też tzw. nagrodę publiczności, którą otrzyma ta przynęta, która zdobędzie najwięcej "lajków" (będziemy liczyć tylko te, które pojawią się pod postem do 29 marca do 23.59)

O
głoszenie wyników konkursu, a także trzech pozostałych, które pojawią się na naszym Facebooku w kolejnych dniach, przewidziane jest 31.03 br. Z góry przepraszamy, jeśli z powodu siły wyższej i obecnej sytuacji ogłoszenie konkursu ulegnie lekkiemu opóźnieniu.

Co możesz wygrać?